Street Dance

Srdečně Vás zveme na Street dance, na kterém Vás naučíme tancovat zejména hip hop a další streetové styly. Street dance, neboli pouliční tanec, je název pro směsici stylů, které vznikaly na ulicích a v klubech ve Spojených státech od počátku 70. let 20. století, avšak jejich kořeny jsou ještě starší a zasahuje do stylů - step, charleston i swingové tance.

Mezi nejznámějšími styly Street dance patří hip hop, house, dále funkové styly jako je popping, locking, waacking a v neposlední řadě také jamajský styl dancehall, vogue či populární MTV dance. Každý taneční styl se tančí na specifickou hudbu a má vlastní historii, základ a pohybové cítění, ovšem i přes určité rozdíly mají tyto tance společné prvky. Například hip hop odstartoval svou popularitu díky televizní show Soul Train a filmům z 80. let s názvem Breakin', Beat Street a Wild Style. Od té doby se Hip hop a ostatní styly staly součástí mnoha filmů, představení nebo televizní reality show.

V hodinách se zaměříme na získání základních kroků, koordinace, pohybové paměti a budeme se snažit rozvíjet schopnost pracovat ve skupině a také s vlastním tělem. Na konci roku se můžete těšit na společné vystoupení, na kterém budeme v průběhu lekcí pracovat. Lekce vedeme pro rekreační i soutěžní úroveň.

Pokud je Tvým koníčkem pohyb a hudba, naskytla se ti skvělá příležitost tyto dva zájmy spojit. Díky tanci získáš skvělé kamarády, motivaci na sobě pracovat a překonávat své limity.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Dítě, které nebude mít odevzdanou přihlášku do Sportovní akademie P&M, nemá možnost absolvovat žádnou lekci. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Čtvrtek: 17:00 - 18:00 (6 – 9 let), 18:00 - 19:00 (10 - 15 let)
Tréninkový čas 55 min

Přihlašování:

Děti se k nám mohou hlásit během celého tréninkového období pomocí tohoto odkazu. První lekce je na vyzkoušení zdarma. Při druhé lekci je již nutno provést platbu kurzovného, jinak nebude dítě přijato. Kurzovné bude adekvátně vypočteno ode dne Vašeho zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku. Absence se nevyúčtovává.

Platba:

Během tréninkového období je první lekce na vyzkoušení zdarma. Při druhé lekci je již nutno provést platbu kurzovného, jinak nebude dítě přijato. Kurzovné bude adekvátně vypočteno ode dne Vašeho zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku. Absence se nevyúčtovává.

1 x týdně (60 min)...........................2000,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), sportovní oblečení, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

29.10., 24.12., 26.12., 31.12., 2.1., 25.2., 27.2.