MASÁŽE - TERAPIE

Sportovní akademie P&M

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu :-)

Naše široká nabídka masáží a terapií s využitím klasických i moderních technik Vám zaručuje regeneraci – a to nejen po sportovním výkonu. Snižují pocit únavy, odstraňují stres a uvádějí v soulad Vaše tělo a duši.

Kromě svalové regenerace a celkové relaxace mají masáže a terapie, přizpůsobené na míru Vašemu tělu a obtížím, i prokazatelný pozitivní kosmetický účinek.

Pravidelné masáže Vám zlepší imunitu, detoxikují organismus a napomohou ke zrychlení metabolismu.

Nově pro Vás máme v nabídce komplexní péči proti celulitidě a program formování postavy. Sestavíme Vám individuální plán ze škály manuálních a přístrojových lymfodrenáží a masáží proti celulitidě, které Vám pomohou zmírnit nebo odstranit celulitidu už od jejích prvních příznaků.

Ucelený program sestavený na míru pro úspěšné potlačení celulitidy mívá zeštíhlující efekt (znatelný po 1-3 sezení) a v příjemném prostředí našeho studia má pozitivní relaxační účinek.

Nabízíme také terapie moderním rehabilitačním přístrojem BTL 6000 Lymphastim TOPLINE pro provádění lymfatických drenáží a masáží jak v medicínské, tak estetické praxi. Přístroj zajišťuje terapeutické metody stimulují lymfatický, žilní a imunitní systém.

Příklad terapií: chronické otoky, venózní incuficience, syndrom těžkých nohou, posttraumatická péče, prevence vzniku křečových žil, artróza, zlepšení trofiky kůže, syndrom karpálního tunelu, lipedém, diabetická angiopatie, poliposukční péče, dna, rekonvalescence, ischemická choroba dolních končetin, úponové bolesti, algodystrofický syndrom, regenerace, obezita, celulitida, detoxifikace, úprava neodborně provedené MLD, trofické poruchy kůže.

Lymphastim funguje na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie). Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Masáž se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vzduch vháněn hadicovým systémem. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny, které jsou pacienty pozitivně vnímány jako velmi příjemný a účinný druh léčby otoků. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem.

Přehled masáží