Kruháček

Kruhový trénink je silověkondiční trénink pro děti ve věkové kategorii 10 - 16 let kombinující prvky z různých tréninkových metod. Tréninkové metody jsou zaměřeny nejen na určitý fyzický atribut - sílu, vytrvalost, ohebnost, ale především na kombinování těchto metod v rámci jednoho tréninku a celkový fyzický rozvoj. V tréniku je zajištěn rozvoj hlavních fyzických atributů – kardiovaskulární vytrvalost a celková výdrž, síla, flexibilita, výbušnost, rychlost, hbitost, rovnováha, pohybová koordinaci a přesnost. Silová část spočívá pouze ve cvičení s vlastní vahou těla. Díky kombinaci pomůcek a funkčních cviků umí efektivně a intenzivně procvičit všechny svalové skupiny. Lekce začíná zahřátím a protažením, následuje trénink, ve kterém se střídá interval zatížení na předem určených stanovištích s odpočinkem. Závěrečné protažení samozřejmě nesmí chybět.

Tento trénink je díky své variabilitě a rozmanitosti možné nastavit individuálně na míru každého cvičence podle jeho aktuálních potřeb. Z toho důvodu je vhodný prakticky pro všechny skupiny bez rozdílu pohlaví, věku a aktuální kondice. Naše lekce jsou připraveny pro děti od deseti let.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Dítě, které nebude mít odevzdanou přihlášku do Sportovní akademie P&M, nemá možnost absolvovat žádnou lekci. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Čtvrtek: 16:00 - 17:00 (10 - 16 let)
Tréninkový čas 55 min.

Přihlašování:

Vážení rodiče, pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich kurzů v prvním školním pololetí 2020/21, vyplňte prosím přihlášku níže. Přihláška se stává závaznou až po provedení platby a podepsání podmínek. Informace o způsobu platby Vám budou poskytnuty behěm srpna.

Platba:

Během tréninkového období je první lekce na vyzkoušení zdarma, pokud není lekce plně obsazena. Při druhé lekci je již nutno provést platbu kurzovného, jinak nebude dítě přijato. Kurzovné bude adekvátně vypočteno ode dne Vašeho zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku. Absence se nevyúčtovává.

Platby za kurzy můžete poukazovat na bankovní účet 19-8283680267/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím datum narození účastníka ve formátu DD/MM/RRRR, do poznámky pro příjemce je nutné uvést příjmení, jméno, název kurzu, den, čas. (např. Petr Novak, Kruháček ČT 16:00).

Přihlášení se stává závazné po provedení platby. Ceny jednotlivých kurzů naleznete v aktuálním ceníku. Kurzy se hradí pololetně.

1 x týdně (60 min)...........................2000,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), sportovní pohodlné oblečení, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

29. 10., 24. 12., 31. 12., 4. 3., 1. 4.

Přihlášení dětí do Sportovní akademie P&M

Přihlaste své dítě do naší akademie a přidejte se do naší sportovní rodiny! Během celého roku na děti čeká spousta sportovních akcí jako jsou kempy, soutěže nebo Mikulášská besídka.