Kaskadéři - Parkour

Kaskadéři - Parkour je lekce zaměřena na výuku Parkouru - Free runu v kombinaci s bojovým uměním a filmovými souboji. Jedná se o akrobatickou sportovní disciplínu a pohybovou přípravu těla, při které děti cíleně rozvíjí svůj smysl pro bezpečnost a jištění. Důraz se klade na zlepšení koordinace, kontrolu, sílu, vytrvalost, výuku pádů a skoků. V trénincích jsou uplatňovány dlouholeté zkušenosti hlavního trenéra - filmového kaskadéra Marka Dočekala.

Absolventi tohoto kurzu mají dále možnost se po dohodě s hl. trenérem Markem Dočekalem registrovat do filmových a castingových agentur, získat filmové role nebo role pro reklamní mediální kampaně.

Pro zvýšení kvality a intenzity tréninků jsou lekce v menším počtu dětí. Do tohoto kurzu přijímáme děti ve věkových kategoriích 8 - 10 let - nováčky a 11 - 13.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Dítě, které nebude mít odevzdanou přihlášku do Sportovní akademie P&M, nemá možnost absolvovat žádnou lekci. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Pro chlapce se tato lekce naší akademie stala nejúspěšnější a nejžádanější. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Středa: 15:30 - 17:00 (8 - 10, 11 - 13) ZŠ Fryčovická, Praha 9 Letňany
Tréninkový čas 85 min.

Platba:

Osobně na recepci Sportovní akademie P&M.
1 x týdně (90 min)...........................3000,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), tepláky nebo kraťasy, tričko, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

30.10., 25.12., 1.1., 26.2.