Kaskadéři - Parkour

Kaskadéři - Parkour je lekce zaměřena na výuku Parkouru - Free runu v kombinaci s bojovým uměním a filmovými souboji. Jedná se o akrobatickou sportovní disciplínu a pohybovou přípravu těla, při které děti cíleně rozvíjí svůj smysl pro bezpečnost a jištění. Důraz se klade na zlepšení koordinace, kontrolu, sílu, vytrvalost, výuku pádů a skoků. V trénincích jsou uplatňovány dlouholeté zkušenosti hlavního trenéra - filmového kaskadéra Marka Dočekala.

Absolventi tohoto kurzu mají dále možnost se po dohodě s hl. trenérem Markem Dočekalem registrovat do filmových a castingových agentur, získat filmové role nebo role pro reklamní mediální kampaně.

Pro zvýšení kvality a intenzity tréninků jsou lekce v menším počtu dětí. Do tohoto kurzu přijímáme děti ve věkových kategoriích 8 - 10 let - nováčky a 11 - 13.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Dítě, které nebude mít odevzdanou přihlášku do Sportovní akademie P&M, nemá možnost absolvovat žádnou lekci. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Pro chlapce se tato lekce naší akademie stala nejúspěšnější a nejžádanější. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Středa: 15:30 - 17:00 (8 - 10, 11 - 13) ZŠ Fryčovická, Praha 9 Letňany
Tréninkový čas 85 min.

Platba:

Osobně na recepci Sportovní akademie P&M.
1 x týdně (90 min)...........................3000,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), tepláky nebo kraťasy, tričko, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

30.10., 25.12., 1.1., 26.2.

Přihlášení dětí do Sportovní akademie P&M

Přihlaste své dítě do naší akademie a přidejte se do naší sportovní rodiny! Během celého roku na děti čeká spousta sportovních akcí jako jsou kempy, soutěže nebo Mikulášská besídka. Pro dospělé jsou připraveny veřejné lekce, na které se nemusíte přihlašovat ani rezervovat. Těšíme se na Vás.