Kaskadéři - Parkour

Kaskadéři - Parkour je lekce zaměřena na výuku Parkouru - Free runu v kombinaci s bojovým uměním a filmovými souboji. Jedná se o akrobatickou sportovní disciplínu a pohybovou přípravu těla, při které děti cíleně rozvíjí svůj smysl pro bezpečnost a jištění. Důraz se klade na zlepšení koordinace, kontrolu, sílu, vytrvalost, výuku pádů a skoků. V trénincích jsou uplatňovány dlouholeté zkušenosti hlavního trenéra - filmového kaskadéra Marka Dočekala.

Absolventi tohoto kurzu mají dále možnost se po dohodě s hl. trenérem Markem Dočekalem registrovat do filmových a castingových agentur, získat filmové role nebo role pro reklamní mediální kampaně.

Pro zvýšení kvality a intenzity tréninků jsou lekce v menším počtu dětí. Do tohoto kurzu přijímáme děti ve věkových kategoriích 8 - 10 let - nováčky a 11 - 13.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Dítě, které nebude mít odevzdanou přihlášku do Sportovní akademie P&M, nemá možnost absolvovat žádnou lekci. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Pro chlapce se tato lekce naší akademie stala nejúspěšnější a nejžádanější. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Středa: 15:30 - 17:00 (8 - 10, 11 - 15) ZŠ Fryčovická, Praha 9 Letňany
Tréninkový čas 85 min.

Přihlašování:

Vážení rodiče, pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich kurzů v prvním školním pololetí 2020/21, vyplňte prosím přihlášku níže. Přihláška se stává závaznou až po provedení platby a podepsání podmínek. Informace o způsobu platby Vám budou poskytnuty behěm srpna.

Platba:

Během tréninkového období je první lekce na vyzkoušení zdarma, pokud není lekce plně obsazena. Při druhé lekci je již nutno provést platbu kurzovného, jinak nebude dítě přijato. Kurzovné bude adekvátně vypočteno ode dne Vašeho zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku. Absence se nevyúčtovává.

Platby za kurzy můžete poukazovat na bankovní účet 19-8283680267/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím datum narození účastníka ve formátu DD/MM/RRRR, do poznámky pro příjemce je nutné uvést příjmení, jméno, název kurzu, den, čas. (např. Petr Novak, Kaskadéři ST 15:30).

Přihlášení se stává závazné po provedení platby. Ceny jednotlivých kurzů naleznete v aktuálním ceníku. Kurzy se hradí pololetně.


1 x týdně (90 min)...........................3000,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), tepláky nebo kraťasy, tričko, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

23. 12., 30. 12., 3. 3., 30. 6.

Přihlášení dětí do Sportovní akademie P&M

Přihlaste své dítě do naší akademie a přidejte se do naší sportovní rodiny! Během celého roku na děti čeká spousta sportovních akcí jako jsou kempy, soutěže nebo Mikulášská besídka.